Slovenský jazyk Český jazyk

Nabídka poznávacích zájezdů a rybolovu v Kanadě na míru


Dovolenka Kanada, jazero PeytoKřišťálově čisté řeky plné ryb, průzračná jezera, úchvatné kaňony lemované divokými horami. Místa, kde stovky kilometrů nepotkáte znaky civilizace. Netradiční destinace, poskytující skutečně netradiční a dobrodružné zážitky. To je poznávací dovolená po nádherné, našince neobjevené Kanadě a zejména její nejkrásnější části, Britské Kolumbii.

Na mnoha místech Vás čekají outdoorové dobrodružství při raftingu, horská turistika v panenské přírodě Skalistých hor, pozorování pouze zde se vyskytujícího jedinečného tahu pěti druhů lososů do svých oblastí tření. Jejich lov spolu se sportovním rybolovem prahistorického jesetera na řece Fraser je rybářským zážitkem na celý život.


All inclusive dovolená, rybolov a poznávání Kanady obytným vozem

Kromě poznávacích zájezdů organizovaných cestovními kancelářemi Vám představujeme atraktivní nabídku našeho kanadského partnera. Ideální způsob pro poznávání Kanady je právě obytný vůz, či karavan. Poskytne Vám dokonalou svobodu a volnost při volbě trasy a programu, s dostatkem času vychutnat si libovolně dlouho místa, která Vás zajímají.


Cesty za poznáváním Kanady

Itinerár poznávacího zájezdu KanadouLibovolný poznávací okruh západní Kanadou v délce 15 dní/14 nocí spojen s aktivitami dle Vašeho přání. Itinerář na míru po vzájemné dohodě. Rybolov na top místech světa, lov lososů, jeseterů. Treking po kanadské divočině, prérie, tropy /nevěříte?/ i ledovce, Skalisté hory, Yukon, rýžování zlata, kovbojské a indiánské vesničky žijící tradičním životem. A nejen divadlem pro turisty.

Možná je i návštěva Aljašky, mořský rybolov nebo pozorování velryb, mrožů. Prohlídka jedno z nejkrásnějších měst světa, Vancouveru či dějiště OH 2010, Whistleru. Každá výprava je šitá na míru přesně podle Vašeho přání, preferencí a požadovaných služeb.

Příklady nej poznávacích okruhů, naše doporučení, rady a tipy pro dovolenou v Kanadě si můžete přečíst na našem blogu.


Výběr poznávacího zájezdu Kanadou z nabídky partnerských CK

Nabídka poznávacích zájezdů do Kanady od CK


Nabídka cest za rybolovem v Kanadě

Lov lososů v Kanadě
 • Nejlososovatější řeka planéty -Fraser.
 • Nejdelší tah, až 1200 km proti proudu a peřejím zde táhne losos královský.
 • Největší tah - až 45 milionů lososů sockeye táhne do řeky Adams a dalších přítoků.
 • Řeka Skeena a její povodí s top trofejními úlovky
 • Další přístupné a na ryby bohaté řeky Kitimat, Nass, Bella Coola, SquamishPopisovat bohatství oceánu by znamenalo samostatnou knihu. Zmíníme se tedy jen o tom, že v něm žije a roste 5 druhů lososů (a mořský pstruh), kteří v dospělosti táhnou do řek Kanady se vytřít a také zemřít. Není mnoho rekordů, které by Kanada nedržela.

Lov lososů

Všechny druhy lososů mají své období tahu, různé pro každou jednotlivou řeku a povodí. Vzhledem ke vzdálenosti mezi severem a jihem, vzdálenosti kam až migrují od moře, to znamená, že téměř celý rok probíhá někde některý z tahů. Zbývá jen maličkost. Být ve správný čas na správném místě se správnou nástrahou.


Další možnosti rybolovu

Lov bílého jesetera na řece FraserV Kanadě nejsou však jen lososi. Sladkovodní ryba č.1 je duhák. Vyskytuje se ve většině vod mimo pobřežní oblast a nejlépe se mu daří v jezerech centrálního, teplého regionu, kde dorůstá až do hmotnosti 15 kg. A jeho hlavní složka potravy? Losos Kokanee, dorůstající sotva 1,5 kg. I ten však je, pro své kvality na talíři, zároveň lovná ryba č.2.

Dále zde naleznete několik druhů pstruhů, dolly warden (siven) s váhou až 10 kg. Ve větších a hlubších jezerech můžete lovit atraktivního pstruha jezerního. A v povodích severního oceánu dravé štiky a arktického lipana.


Lov bílého jesetera

Pokud by si však někdo přál ulovit trofej trofejí, největší a nejbojovnější sladkovodní rybu, měl by zůstat v okolí Vancouveru na řece Fraser a pokusit se o prahistorické bílého jesetera. Jeho váha se může měřit na metráky a boj s ním na hodiny. Jeho lov je možný jenom metódou chyť a pusť.


Služby all inclusive v ceně okruhu

 • Strava a nealko nápoje dle požadavků způsobem all inclusive. Vaření je na palubě nebo v místních kempech
 • Českého, v Kanadě žijícího místních poměrů znalého, fundovaného průvodce a rybáře s 14 lety turistické praxe v kanadské divočině.
 • Transfer z letiště a zpět, s kompletní dopravou po Kanadě.
 • Ubytování v motorhome, obytném voze / r.v.2013 /, včetně lůžkovin a ručníků
 • Poplatky za kempy, vstupy do národních parků a trajekty
 • Zdarma zabezpečení / ne úhradu / všech dalších požadovaných služeb dle Vašeho přání


Cena all inclusive poznávacího okruhu/rybolovu v Kanadě na 15 dní/14 nocí

 • 5 osob -  32000 Kč/osoba
 • 4 osoby - 42000 Kč/osoba
 • 3 osoby - 52000 Kč/osoba
 • 2 osoby - 61500 Kč/osoba
Vícečetné skupiny a delší /kratš / pobyt - individuální kalkulace ceny na vyžádání. Odjezd a příjezd je vždy z / do města Vancouver.


Cena neobsahuje

 • letenku do Kanady /můžete zakoupit na u našeho partnera
 • žádný alkohol
 • kvóty na rybolov
 • fakultativní výlety
Upozorňujeme, že nabídka poznávání a rybolovu v Kanadě není pojištěna podle zákona 159/1999Sb. Naše stránka poskytuje pouze reklamní prostor kanadskému partnerovi. Smlouvu uzavíráte vždy přímo s kanadskou společností vlastnící všechny oficiální povolení v souladu s kanadskými zákony.

Pokud Vám zajištění zájezdu tímto způsobem nevyhovuje, vyberte si z naší nabídky autorizovaného prodeje poznávacích zájezdů do Kanady od cestovních kanceláří.

Ať si už vyberete cokoli a do Kanady se vypravíte, určitě toho nebudete litovat. Zůstanou Vám výletu zážitky a vzpomínky na celý život. Na vyžádání Vám zašleme atraktivní video přímo z rybolovu v Kanadě a doporučení českých a slovenský klientů a rybářů. Pro aktuální nabídku na rybolov a poznávací zájezd do Kanady nás kontaktujte
Zájezdy německých cestovek
Země
Letiště
Odjezd
Příjezd
Stravování
Kategorie
Délka
Dospělý
Dětí
Věk dětí
Kontakt


Cestovní agentura
Amazing Tour


David Zachar
Poľovnícka 45
919 34 Biely Kostol

+421 905 316 611
+421 907 123 346

IČO: 51095521

napište nám

Doporučujeme