Slovenský jazyk Český jazyk

O cestovní agentuře Amazing Tour

Poznávaní Indonésie, sopka Rinjani, LombokJsme parta cestovatelů, kterou spojují cesty za poznáním a dobrodružstvím. Když nám začala být nabídka našich cestovních kanceláří příliš úzká, zkusili jsme cestovat na vlastní pěst. Časem se z toho stala téměř posedlost. Zjistili jsme, že toho poznáme a zažijeme mnohem víc jako při organizovaných zájezdech. Máme dost času na místa, které nás zajímají a jsme nevázani programem cestovních kanceláří. Termín a náplň dovolené závisí jen na našem rozhodnutí. Samozřejmě v neposlední řadě i ušetříme.

Získali jsme při našich cestách mnoho zkušeností a kontaktů, o které bychom se s Vámi chtěli podělit. Proto jsme se rozhodli založit vlastní cestovní agenturu. Naším cílem je poskytnout každému klientovi individuální servis a flexibilitu v cestování.

V cestovní kanceláři si můžete zakoupit balíček služeb /zájezd/, který většinou zahrnuje letenky, transfer, ubytování, pojištění a delegáta. Musíte se ale přizpůsobit termínu a programu který je předem dán. Cestování je o svobodě a málokterý zájezd splňuje všechny Vaše požadavky. Proto je zorganizování dovolené na vlastní pěst správnou volbou.  

Naše agentura Vám nabízí kteroukoliv z uvedených služeb k zakoupení online. Můžete si je jednotlivě zakoupit u nás, nebo prostřednictvím našich partnerů a poskládat si svou dovolenou podle svých vlastních představ.
Zájezdy německých cestovek
Země
Letiště
Odjezd
Příjezd
Stravování
Kategorie
Délka
Dospělý
Dětí
Věk dětí
Kontakt


Cestovní agentura
Amazing Tour


David Zachar
Poľovnícka 45
919 34 Biely Kostol

+421 905 316 611
+421 907 123 346

IČO: 51095521

napište nám

Doporučujeme