Slovenský jazyk Český jazyk

Naše služby pro zabezpečení dovolené

Dovolená na míruNabízíme Vám kompletní služby pro zajištění Vaší pohodové dovolené na jednom místě. Výběr z aktuálně dostupných zájezdů cestovních kanceláří, a též jejich stále oblíbenější alternativu, rezervaci jednotlivých služeb pro Vaši individuální dovolenou. Získejte vlastní nezávislost při cestování výběrem zájezdu, nebo zakoupením jednotlivých služeb přímo u našich pečlivě vybraných a renomovaných partnerů. Rezervujte si zájezdletenky, ubytování, transfer, pronájem auta v půjčovně, nezapomeňte na pojištění a prožijte pohodovou dovolenou. Cestujte svobodně s nabídkou na míru a často se značnou finanční úsporou.


Nabídka našich služeb pro Vaši dovolenou na míru

Dovolená bez cestovní kanceláře

Pokud rádi plánujete dovolenou individuálně, na vlastní pěst, nabízíme kvalitní služby našich partnerů pro zajištění dovolené na úrovni a za dostupnou cenu. Objednáváte vždy online, hradíte bezpečně platební kartou přes zabezpečené připojení. Cestujte flexibilně ve Vámi zvoleném termínu a často i výhodněji.

Dovolená za poznáním

Pokud Vám nevyhovuje program organizovaných zájezdů, nechcete se ničím vázat a poznávat zemi kam cestujete s dostatkem času na vše, co Vás zajímá, máte u nás možnost rezervace jednotlivých služeb dle Vašeho požadavku. Často s možností bezplatného storna do 48 hodin před příjezdem.

Prodloužené eurovíkendy

Jste li příliš vytížen a stačí Vám prodloužený víkend u moře, chcete navštívit známou metropoli, nebo památku? Není nic jednoduššího než objednat online letenky, pronájem auta a ubytování.

Nabídka dovolené na míru

Pokud nemáte čas na vyhledávání nabídek a organizaci Vaší cesty, vyplňte prosím žádost o nabídku na míru a zašlete nám ji. My Vám spracujeme itinerář šitý na míru. Poskytneme každému klientovi individuální servis a flexibilitu v cestování.

Zájezdy z aktuální nabídky cestovních kanceláří

Na jednom místě Vám nabízíme denně miliony zájezdů cestovních kanceláří. Jednoduchý výběr vyhledáním Vaší dovolené z aktuální nabídky dostupných zájezdů na trhu. Vyberte si dle Vašich preferencí:


Naše doporučení k individuální dovolené:

Upozorňujeme, že individuální dovolená může přinést nezávislost, nevšední zážitky, často i finanční úsporu, ale i nepředvídatelná rizika. Pokud chcete cestovat na vlastní pěst, musíte se s nimi i sám na místě vypořádat. Nejrizikovějším faktorem je letecká doprava a to změny letových časů, rušení letů, krachy leteckých společností, počasí, stávky, živelné události ... Letenku kupujte tehdy, pokud je cena pro Vás přijatelná. Zakoupení dalších služeb jako ubytování, transfer, pronájem auta odložte na méně než 14 dnů do data odletu. Po tomto termínu máte nárok, v případě změny termínu letu, na kompenzaci. Ta Vám vynahradí případné ztráty. Vybírejte si další služby s nízkým nebo žádným storno poplatkem. Rádi Vám poradíme.
Zájezdy německých cestovek
Země
Letiště
Odjezd
Příjezd
Stravování
Kategorie
Délka
Dospělý
Dětí
Věk dětí
Kontakt


Cestovní agentura
Amazing Tour


David Zachar
Poľovnícka 45
919 34 Biely Kostol

+421 905 316 611
+421 907 123 346

IČO: 51095521

napište nám

Doporučujeme